KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13016166
nr 1301 6166
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsningar, 2 st, Signerad, numrerad EA VII/X. Oramat löst blad. Bladets mått: 21x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:58:08
300 kr
350 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander